אלקטריק צקלון נוסדה בשנת 1978 כחברת שירות למוסדות ומבני ציבור. במשך השנים החלה החברה לנהל פרויקטים גדולים בתחום מיזוג האוויר, אוורור וטיפול באוויר וביצעה פרויקטים גדולים ומורכבים בעבור מוסדות וחברות מובילות במשק.

אלקטריק צקלון מקבוצת שרת הוגן בעלת ותק של כ-40 שנות פעילות בניהול, תכנון וביצוע פרויקטים בתחומי מערכות אוויר, אוורור והשבחת אוויר. החברה מתמחה בניהול פרויקטים גדולים ומורכבים לחברות ולמוסדות מובילים במגוון ענפי המשק הישראלי, כמו רכבת ישראל, צה"ל, חברת חשמל, אוניברסיטת בר אילן, דניה סיבוס ורבים נוספים. בתהליכי העבודה, אנחנו מקפידים הקפדה יתרה על הקשבה לצרכים ולרצונות ועל עמידה מדויקת בלוח הזמנים שנקבע, עם הרבה רצון טוב לבוא לקראת הלקוח בכל דרך אפשרית. כל פרויקט אנו מלווים מתחילתו ועד סופו, במסירות ובאכפתיות רבה, תוך שימת דגש על העקרונות הערכיים והאנושיים אותם החברה מייצגת. אנחנו מאמינים שחווית שירות טובה המשרה רוגע ושקט נפשי, והתחושה שיש על מי לסמוך, תמיד מולידים תוצאות מצוינות.

יש לך שאלה אודות חברת אלקטריק צקלון ? התקשר אלינו: 09-769-0500

מחלקות החברה

חברת אלקטריק צקלון כוללת 4 מחלקות המעניקות כיסוי מלא ומקצועי לכל צרכי לקוחות החברה בין עם מדובר בפרויקט חדש או תחזוקה של פרויקט קיים.

מחלקת חשמל והפעלות

מחלקת חשמל מבצעת עבודות חשמל מתקדמות עבור המתקנים השונים, בהתאם לצרכי הלקוח והפרויקט. הניסיון הרב והסיווגים הקבלניים שברשותנו מאפשרים, תחת קורת גג אחת, ביצוע עבודות רבות ומגוונות של אינטגרציה למערכות החשמל, ממערכות מתח גבוה ונמוך, פיקוד ובקרה ומערכות מיזוג אוויר.

מחלקת שירות ואחזקה

המחלקה מבצעת טיפולי אחזקה יזומים, תיקון תקלות לפי קריאה וכן שדרוג ושיפור ביצועים של מערכות מיזוג אוויר, אוורור, פינוי עשן וסינון. שירותי האחזקה ניתנים באמצעות צוותי טכנאים והנדסאים מנוסים ומוסמכים, המכירים היטב את המערכות. הטיפולים משיגים חסכון בחשמל, מאריכים את חיי הציוד ומבטיחים צמצום תקלות ובלאי.

מחלקת בנייה רוויה

מחלקת בנייה רוויה מתמחה בתכנון וביצוע מערכות מיזוג אוויר למגדלי מגורים. העבודה נעשית ישירות מול הדייר או מול האדריכל שלו, בהתחשבות מרבית בנתוני החלל, העיצוב, התקציב, וכמובן תווי התקן והבטיחות. אנו שמים דגש רב על שירותיות למופת ועל יחס אישי וקשוב, על מנת להבטיח את שביעות רצונו של כל דייר ודייר מהתוצאה.

מחלקת ניהול פרויקטים

מחלקת הפרויקטים מתמחה בניהול מקיף- ייעוץ, תכנון וביצוע, של פרויקטים לוגיסטיים מורכבים בתחום מיזוג אוויר, משלב התכנון ועד למסירה. צוות המחלקה ערוך לטיפול בפרויקטים בתחומים מגוונים ובכל סדר גודל, עפ"י מתודולוגיית עבודה מכוונת יעדים מדויקים. היעדים השונים מתורגמים להערכות לוגיסטיות מפורטות ולאיוש הצוות המקצועי.

 ההישגים שלנו

במרוצת השנים חברת אלקטריק צקלון ביצעה מאות פרויקטים הנדסיים בישראל לעשרות לקוחות מרוצים בתחום מיזוג האוויר.

המטרה שלנו היא להמשיך להעניק שרות מקצועי אמין ומהיר ולהגיע להשגים חדשים עם אתרים חדשים ומורכבים.


5200

לקוחות מרוצים


205

פרויקטים בביצוע


2500

פרויקטים הנדסיים


1200

תוכניות עבודה