מיזוג תעשייתי נייד

חברת אלקטריק צקלון מציע פתרונות מיזוג של למבנים זמניים ואוהלים בכל גודל ולכל מטרה ללא צורך בחיבורי צינורות ניזוק ותעלות אוויר. בין אם אתם מקימים אוהל אימונים, סט צילומי סרט, כנס חקלאי או מבני מחקר חברת אלקטריק צקלון תהיה שם לסייע לכם במיזוג חדרי מגורים, מעבדות ניידות ואוהלים.

מיזוג תעשייתי נייד

אנו מציעים לכם מגוון פתרונות מיזוג ניידים לכל מטרה בהתאמה למבנה ולתנאי השטח החל ממזגנים ניידים, צי'לרים על בסיס קירור במים ועד למטהרי אוויר ומייבשי לחות תעשייתיים.

 יחידות האקלים שאנו משתמשים בהם מתוחזקים על ידי צוות מיומן ומנוסה מה שמבטיח לכם פעולה שקטה ורצופה ללא תקלות. צוות הטכנאים שלנו יגיע אל המיקום ויבצע את עבודת הכנת התשתית וחיבור המערכת במהירות כך שאתם יכולים לעסוק בדברים שחשובים לכם.

בסיום הפעילות צוות הטכנאים ידאג לפרק את יחידת המיזוג וכל תשתית המיזוג וידאגו להשאיר את האתר נקי מלכלוך.

מייבשי לחות תעשייתיים

מייבש לחות תעשייתי הוא מוצר נוח להשכרה ושימוש על פי צורך לשליטה באחוזי הלחות וייבוש אוויר בחללים גדלים. מייבשי לחות תעשייתיים נמצאים בשימוש של חוות חקלאיות, אתרי בנייה לייבוש בטון מבוקר, מפעלים לייצור רכיבים אלקטרוניים, מחסנים וקונטיינרים וייבוש מבנים שעברו הצפה או נזילה של מים ועוד. מייבשי הלחות מגיעים לעוצמת יניקת אוויר של עד 12,000 CFM וספיחת לחות של עד 1,200 ליטרים ביום.

מטהרי אוויר תעשייתיים

מטהר אוויר תעשייתי מתאים למגוון שימושים אזרחיים וצבאיים ופועל לניקוי אוויר ממזהמים אורגניים ביולוגים וכימיים. מטהרי האוויר כוללים פילטר HEPA לסינון אבק, פילטר פחם פעיל ומסנן אלקטרוסטטי מה שמעניק שכבת הגנה מלאה מפני מזהמים. מטהר אוויר נייד מתאים לטיהור אוויר בבית ספר, חדרי צביעה, משרדים בתי חולים ומרפאות בימי אובך וזיהום אוויר אזורי ולשימוש צבאי להגנה באוהלים וחדרי ביטחון.

שרותים נוספים בקטגוריית מיזוג תעשייתי

מחפשים מידע עבור מיזוג תעשייתי נייד? השאירו פרטים ונחזור אליכם

  • גרור קבצים הנה או